NASTAVÍME VÁŠ BUDOUCÍ OBCHOD

Nemáte čas? Nastavíme vám váš obchod podle vašich představ!

Nemáte čas s nastavením svého obchodu? 

Nic se neděje! Stačí když vyplníte níže formulář a my vše nastavíme za vás. Zařídíme vám účet. Otevřeme za vás váš obchod a nastavíme podle vašich představ.

Následně Vám zašleme vaše přihlašovací údaje a můžete začít s prodejem. Pošlete nám své knihy a my je přidáme do našeho katalogu. Pak již stačí přidat z katalogu do svého obchodu. Nastavit cenu, zadat stav knihy, napsat případné poškození a začít s prodejem.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Zadejte vaše budoucího uživatelské jméno s kterým se budete přihlašovat. POZNÁMKA: Zadejte pouze jedno slovo bez mezer.
Zadejte Emailovou adresu, kterou budete používat při komunikaci s námi a zákazníky.
Vyplňte telefonní číslo na které vás můžeme kontaktovat.
Zadejte název vašeho budoucího obchodu.
Vyplňte vaší adresu z které budete odesílat své produkty. Adresa se bude zobrazovat ve výsledcích vyhledávání.
Vyplňte vaše Identifikační číslo (IČO) v případě, že jste osobou samostatně výdělečně činnou a budete nabízet své produkty jako fyzická, nebo právnická osoba.
Vyplňte své daňové identifikační číslo, pokud vám bylo přiděleno a jste osobou podnikající.
Zaškrtněte zda jste plátcem daně z přidané hodnoty (DPH)
Zaškrtněte jaké dopravní společnosti chcete využívat k zasílání vašich produktů.
Zadejte ceny dopravy, které jste vybrali výše z nabídky. (Způsoby vaší dopravy) Například: 4. Zásilkovna - 69kč., nebo 9. Osobní vyzvednutí - Zdarma na adrese obchodu. 10. Doprava Zdarma přes Českou poštu - Balík na poštu při nákupu nad 1000,-kč., nebo např. 12. Jiné - Vlastní kurýr - 99,-kč.
Napište seznam vámi nabízených knih. vždy jednu knihu na jeden řádek. Například. 1. Název: Hana, rok vydání: 2017, druhý řádek: 2. Název: Vášnivý svůdník, rok vydání: 2015, atd.
Nahrajte kliknutím nebo přetažením souborů do této oblasti. Můžete nahrát až 20 souborů.
Nahrajte fotografie svých nabízených knih. Snažíte se nahrávat obrázky ve stejném pořadí jako jste psali seznam knih v poli výše. Stačí pouze obálka. My knihy zařadíme do katalogu a následně si je z katalogu můžete importovat do svého obchodu. Nastavíte svou cenu, popis případného poškození, vyberete v jaké stavu se kniha nachází a můžete prodávat. Můžete nahrát až 20 fotografií pro jedno odeslání.

UPOZORNĚNÍ: Pokud máte v nabídce více knih, můžete nám zaslat fotky a my je přidáme do našeho katalogu a následně stačí přidat z katalogu do svého obchodu. Nastavit prodejní cenu, stav knihy, případný popis poškození, přidat další fotografie knihy a začít s prodejem.

Nahrát svou knihovnu můžete ZDE!

Menu