Jak Funguje Prodej Na Foxkot

Staňte se prodejcem a zvyšte svoje příjmy
Je to jednoduché a rychlé

Rozhodli jste se zapojit do naší rodiny FOXKOT a začít nabízet své produkty, nebo služby. Potřebujete informace jak vlastně funguje prodej na Foxkot, aby jste zvýšili svůj prodej. Níže si přečtěte podrobný popis prodeje.

Jak tedy funguje celý proces prodeje?

V první řadě musíte mít otevřený svůj obchodní účet na Foxkot a svůj obchod nastavený. Podrobný návod jak nastavit svůj obchod naleznete v nápovědě ZDE.

Jak tedy funguje celý proces prodeje?

V první řadě musíte mít otevřený svůj obchodní účet na Foxkot a svůj obchod nastavený. Podrobný návod jak nastavit svůj obchod naleznete v nápovědě ZDE.

Vaše první objednávka:

  1. Zákazník si od vás objedná nějaký produkt a zaplatí online platební kartou, nebo bankovním převodem. Peníze obdržíme na náš bankovní účet do depozitu.
  2. Vyčkejte než bude potvrzena platba od zákazníka na náš účet. (Vždy dostanete email, že platba byla uskutečněna a zboží může být expedováno) POZOR: Nikdy neposílejte zásilku pokud nebude platba potvrzena.
  3. Něco jiného je u rezervačních nabídek. Tam to probíhá stejným způsobem s vyjímkou toho, že nic neexpedujete, ale víte že vaší službu můžete poskytnout protože od nás máte potvrzenou platbu.
  4. Následně odešlete zákazníkovi jeho zakoupené zboží, a ze svého Administračního panelu ve vašem obchodě aktualizujete stav objednávky, aby zákazník byl informován, že zboží bylo předáno přepravci k doručení. Pokud jste od přepravce obdrželi sledovací kód, tak ho poskytněte a odešlete zákazníkovi i s adresou URL, kde si může zákazník svou zásilku sledovat. (Sledovací adresy URL nejvíce využívaných přepravců naleznete na stránce Doprava )
  5. Po úspěšném převzetí zaslané zásilky zákazníkem označíte u objednávky, stav na Dokončeno. Následně od převzetí zásilky můžete po 7 dnech požádat ve své administraci obchodu v sekci Výběr peněz o výplatu svých finančních prostředků. 7 dnů pro výběr jsme nastavili z důvodu vratek. Jak fungují vratky se dočtete v nápovědě pro Prodejce.

Pokud si nebudete vědět s něčím rady. Prostudujte si všechny návody na stránce Nápověda.

Přejeme vám mnoho příjemných a úspěšných nákupů, od spolehlivých prodejců.

Jsme tam kdy vy

Registrovat Nový Účet
Vyplňte prosím všechna níže uvedená pole, pro úspěšné přihlášení.
Obnovit Heslo
Porovnat položky
  • Celkem (0)
Porovnat