Doprava

NAŠE DOPRAVNÍ MOŽNOSTI A DOPRAVA PRODEJCŮ

Každý prodejce zajišťuje svou dopravu sám. Proto si dobře přečtete jaké má prodejce podmínky.

Možnosti Dopravy

 Doprava výrobků je nedílnou součástí celého procesu nakupování. Aby se k vám váš zakoupený výrobek dostal musíte využít některý ze způsobů dopravy, které vám nabízíme buď my, nebo přímo prodejce od kterého si vybraný výrobek kupujete.

Co je vlastně doprava!

Doprava znamená, přeprava určitého zakoupeného výrobku na vámi uvedenou doručovací adresu. Každý prodejce, který nabízí k prodeji své výrobky na Foxkot, musí mít uvedeny druhy dopravních možností i s platnými cenami, které zákazník zaplatí.

Každému prodejci vyhovuje jiný dopravní model. Někdo nabízí dopravu, přes přepravní společnost České pošty, jiný zase přes DPD, nebo Geis. Někteří prodejci zasílají přes Zásilkovnu, nebo Balíkovnu. Proto je dobré si vždy důkladně přečíst, jakou dopravní možnost daný prodejce nabízí, aby nejlépe vyhovovala vašim představám o převzetí.

Jaké prodejci nejčastěji nabízí dopravní možnosti:

Česká pošta.

 Česká pošta nabízí hned několik možností doručení zásilky na zákazníkovu adresu. Příkladem jsou doručení do Balíkovny České pošty, kde si můžete vyzvednout svou zásilku na výdejních místech České pošty. Další variantami doručení jsou Balík na poštu, nebo balík do ruky. Každý z výše uvedených možností má své plusy a také odlišné ceny. Prodejce je však vždy povinen, uvést koncovou cenu, kterou zákazník při výběru dopravy České pošty zaplatí.

DPD.

 DPD je přepravní společnost, která nabízí kvalitní služby v oblasti doručování zásilek. DPD nabízí několik způsobů dopravy, jako je DPD Private, nebo DPD Pickup. Pokud některý z prodejců nabízí tento způsob doručení, vždy musí mít službu pojmenovanou a podrobně popsáno, jak nabízená služba funguje.

PPL.

 PPL, je dlouholetá přepravní společnost, zabývající se doručováním zásilek po ČR i do zahraničí. Vaše zásilky doručí na privátní adresu zákazníka. PPL nabízí, také několik druhů doručení. Například PPL Parcel Bussiness, nebo PPL Parcel Private.

Geis

 Přepravní společnost Geis, je dlouhodobě působící přepravní firmou na české trhu, již od roku 1991. O zásilky se stará vece než 1600 specialistů, na 28 pobočkách a logistických pracovištích. Geis doručuje zásilky na privátní i firemní adresy. Prodejci vždy musí uvést podrobné informace o této možnosti přepravy, aby byl zákazník co nejvíce informován o nabízené přepravě.

Zásilkovna

 Zásilkovna se zabývá doručováním zásilek do svých výdejních míst. Běžně si zásilku můžete vyzvednout již druhý den. Zásilkovna disponuje s více než 2000 výdejními místy po celé České republice. Svou zásilku můžete sledovat online, pro lepší přehled. Ceny zásilkovny jsou velice příznivé a začínají od 41 kč.

GLS

 Přepravní společnost GLS, je silnou mezinárodní spolehlivou společností, kdy balíky po České republice doručí do 24 hodin. GLS se vyznačuje velmi nízkou mírou poškození.

Registrovat Nový Účet
Vyplňte prosím všechna níže uvedená pole, pro úspěšné přihlášení.
Obnovit Heslo
Porovnat položky
  • Celkem (0)
Porovnat