Často Kladené Otázky

OBECNÉ 6 o
 • Můžu si koupit reklamní prostor když nemám obchod na Foxkot?

  NE. Zatím tato možnost není. Primárně vyhrazujeme reklamní prostory pro stávající prodejce, kteří na Foxkot nabízejí k prodeji nějaké své výrobky, nebo služby.

   

  Pokud máte obchodní účet na Foxkot vytvořený a nabízíte zde nějaké výrobky. Pak vaše zakoupená reklama může odkazovat na vaše výrobky, nebo obchod na Foxkot i na vaše soukromé internetové stránky, či váš externí E-shop.

 • Nepřišel mi Aktivační email při registraci. Co mám dělat?

  Pokud Vám nepřišel aktivační Email a vyplnili jste všechny údaje. Zkontrolujte ve své emailové schránce složku Spam. Může se stát, že spamový filtr omylem tento aktivační email zařadí zprávu jako Spamovou.

   

  Odešlete nový aktivační klíč na váš email.

  1. V přihlašovacím formuláři vyplňte vaše uživatelské jméno a heslo, které jste zadali při registraci a klikněte na tlačítko Přihlásit.
  2. Objeví se vám chybová  hláška, že jste dosud neaktivovali svůj účet.
  3. Klikněte na odkaz zaslat nový aktivační klíč.
  4. Zkontrolujte opět vaší Emailovou schránku i složku spam.

   

  V některých případech se ojediněle stává, že aktivační email přijde, až za 10-15 minut. Proto než požádáte o nový klíč, buďte trpělivý.

   

   

 • Mohu nakoupit bez Registrace?

  NE. Každý kupující musí mít zákaznický účet založený na Foxkot. Můžete nakoupit bez registrace a zákaznický účet založíte v procesu nákupu v pokladně, kde uvedete své uživatelské jméno a heslo.

 • Nemohu se přihlásit ke svému účtu. Stále hláška Relace vypršela. Co mám dělat?

  Pokud se vám stane, že se nemůžete přihlásit a v přihlašovacím okně máte stále chybovou hlášku, že vaše relace vypršela. Obnovte stránku například klávesou F5.

  Pokud se vám i přes uvedenou radu nedaří přihlásit.

  1. Zkuste navštívit jinou stránku na Foxkot a na této stránce se zkuste obvyklým způsobem přihlásit.
  2. Pokud i zde přihlášení selže. Vymažte ze svého prohlížeče soubory Cookies.

  Jak vymazat soubory Cookies vám jistě strýček Google lehce poradí. Například ZDE.

 • Jak si mohu koupit Balíček Předplatného?

  There are a few factors that affect charging rate at a Supercharger. First, charging your battery from 10% to 80% is quick while charging from 80% to 100% doubles the charge time because the car must reduce current to “top off.” Second, extremely low ambient temperatures and extreme battery pack temperatures lead to slower charging rates. Third, sharing a Supercharger (i.e. two cars plugged in to 1A and 1B) can slightly reduce the charging rate of one or both of the cars. For more information about Supercharger, visit the Supercharger page on tesla.com.

 • Co mám dělat když jsem poslal(a) peníze. Zboží nedorazilo a prodejce nekomunikuje?

  Pokud se vám stane, že prodejce vyžaduje platbu předem na jeho bankovní účet. Tak doporučujeme si prohlédnout důvěryhodnost prodejce. Například se podívat v jeho Obchodě na recenze od jiných zákazníků. Podívat se jestli je prodejce od nás ověřen a kolika způsoby a jestli má prodejce ikonu Ověřený prodejce.

  Tím minimalizujete riziko, že se stanete obětí podvodu.

  Pokud se vám však tato situace stala doporučujeme následující kroky.

  1.  Nejprve prodejce kontaktujte zprávou na jeho profilu, v obchodě zprávou, emailem, nebo telefonicky.

   

  2. Vyčkejte několik dnů. Třeba se stala nějaká nepředvídatelná událost a prodejce nemá záměr vám způsobit finanční újmu.

   

  3. Pokud prodejce ani po několika dnech nereaguje na vaší urgenci. Kontaktujte nás prostřednictvím Emailu, nebo vyplněním kontaktního formuláře a uveďte co nejvíce podrobností, jak k dané situaci došlo. Uveďte číslo objednávky, název obchodu a případně jméno provozovatele obchodu.

   

  4. Následně se budeme snažit prodejce kontaktovat s upozorněním na možné zablokování, nebo úplné zrušení obchodního účtu na Foxkot.

   

  5. Pokud ani tato urgence nepomůže, předáme záležitost našemu právníkovi a podáme trestní oznámení za podvodné jednání a porušení našich obchodních podmínek. Které jsou v těchto případech sankcionováni.

   

  6. Pokud se nám podaří v soudním procesu vymoci dlužnou částku. Bude vám vaše platba vrácena na váš bankovní účet.

TECHNICKÉ DOTAZY PRO ZÁKAZNÍKY 1 question
 • Jak můžu kontaktovat Prodejce?

  Samozřejmě můžete a to hned několika způsoby.

  1. Přímo na profilu prodejce. Odesláním soukromé zprávy.
  2. Na profilu obchodu vyplněním kontaktního formuláře
  3. Na profilu obchodu formou zprávy odesláním dotazu na podporu. Pokud tuto možnost má prodejce povolenou ve svém nastavení. Tímto způsobem můžete s prodejcem komunikovat z profilu vašeho nákupního účtu, vybráním z levé nabídky Komunikace s Prodejcem.
TECHNICKÉ PRO PRODEJCE 4 o
 • Proč se nezobrazuje moje telefonní číslo u produktu?

  Telefonní číslo se zobrazí za předpokladu, že jste ho vyplnili ve svém nastavení profilu.

  Pokud chcete aby se vaše telefonní číslo zobrazovalo u vašich nabízených produktů. Musíte ho nastavit ve vašem profilu.

  V menu nabídce přejděte na Můj ProfilUpravit ProfilOsobní nebo Obchodní – Najít pole Telefon – Vyplňte vaše telefonní číslo které chcete aby se zobrazovalo – Uložit Změny

 • Můžu začít prodávat bez živnostenského lisu?

  Foxkot je obchodní tržiště, zaměřené primárně na malé a střední prodejce se všemi povinnostmi podnikatele. Proto pokud chcete prodávat na Foxkot ve vámi vybraném oddělení obchodu. Musíte vlastnit živnostenské oprávnění.

  Vyjímku, kterou jsme vytvořili je oddělení Bazar, kde můžete nabízet omezené množství opotřebených výrobků, které máte doma a nemáte to jako výdělečnou činnost.

 • Můžu zakoupit jiný balíček předplatného?

  ANO Můžete. Pokud máte již nějaký balíček předplatného zakoupený, můžete zakoupený kdykoliv zrušit a zakoupit nový, pokud vám již aktivovaný nevyhovuje.

  Stačí přejít do administrace vašeho obchodu a z menu vybrat Předplatné. V horní části bude tlačítko Zrušit. Na toto tlačítko klikněte a vaše předplatné bude zrušeno.

  Následně můžete zakoupit jiný podle vaši potřeb.

  POZOR: Mějte na paměti. Když zrušíte již zakoupený balíček předplatného, nebude možné ho opětovně aktivovat. Zrušením aktuálního předplatného se dobrovolně vzdáváte jakékoliv kompenzace za období, které ještě zakoupenému předplatnému zbývá do jeho vypršení platnosti. 
 • Proče se můj výrobek nezobrazuje ve výsledcích filtru?

  Pokud jste přidali nějaký výrobek k okamžité publikaci online a nezobrazuje se v pravém filtrovacím panelu v obchodě. Tak s největší pravděpodobností musíte počkat než náš automatický cachovací systém  vyčistí mezipaměť filtru. Což některých případech může trvat až 1 hodinu.

   

  Pokud i po uplynutí této doby se váš výrobek nezobrazuje ve výsledcích filtrovacího systému. Zkontrolujte zda jste správně zadali všechny atributy u daného výrobku.

   

  Pokud ani po těchto krocích není váš produkt ve filtrech viditelný. Kontaktujte technickou podporu.

Žádné dotazy neodpovídají současnému filtru
X
Registrace Nového Účtu
Vyplňte prosím všechna níže uvedená pole, pro úspěšné přihlášení.
Obnovit Heslo
Produkty ke srovnání
 • Celkem (0)
Porovnat