Často Kladené Otázky

OBECNÉ 6 o
 • Můžu si koupit reklamní prostor když nemám obchod na Foxkot?

  ANO. Můžete si zakoupit reklamní prostor. Primárně, ale vyhrazujeme reklamní prostory pro stávající prodejce, kteří na Foxkot nabízejí k prodeji nějaké své výrobky, nebo služby.

   

  Pokud máte obchodní účet na Foxkot vytvořený a nabízíte zde nějaké výrobky. Pak vaše zakoupená reklama může odkazovat na vaše výrobky, nebo obchod na Foxkot i na vaše soukromé internetové stránky, či váš externí E-shop.

   

  Pokud neprodáváte žádný produkt, nebo nenabízíte žádnou službu na Foxkot. Musíte mít minimálně zřízený zákaznický účet, aby jste si reklamu mohli zakoupit.

 • Nepřišel mi Aktivační email při registraci. Co mám dělat?

  Pokud Vám nepřišel aktivační Email a vyplnili jste všechny údaje. Zkontrolujte ve své emailové schránce složku Spam. Může se stát, že spamový filtr omylem tento aktivační email zařadí zprávu jako Spamovou.

   

  Odešlete nový aktivační klíč na váš email.

  1. V přihlašovacím formuláři vyplňte vaše uživatelské jméno a heslo, které jste zadali při registraci a klikněte na tlačítko Přihlásit.
  2. Objeví se vám chybová  hláška, že jste dosud neaktivovali svůj účet.
  3. Klikněte na odkaz zaslat nový aktivační klíč.
  4. Zkontrolujte opět vaší Emailovou schránku i složku spam.

   

  V některých případech se ojediněle stává, že aktivační email přijde, až za 10-15 minut. Proto než požádáte o nový klíč, buďte trpělivý.

   

   

 • Mohu nakoupit bez Registrace?

  NE. Každý kupující musí mít zákaznický účet založený na Foxkot. Můžete nakoupit bez registrace a zákaznický účet založíte v procesu nákupu v pokladně, kde uvedete své uživatelské jméno a heslo.

 • Nemohu se přihlásit ke svému účtu. Stále hláška Relace vypršela. Co mám dělat?

  Pokud se vám stane, že se nemůžete přihlásit a v přihlašovacím okně máte stále chybovou hlášku, že vaše relace vypršela. Obnovte stránku například klávesou F5.

  Pokud se vám i přes uvedenou radu nedaří přihlásit.

  1. Zkuste navštívit jinou stránku na Foxkot a na této stránce se zkuste obvyklým způsobem přihlásit.
  2. Pokud i zde přihlášení selže. Vymažte ze svého prohlížeče soubory Cookies.

  Jak vymazat soubory Cookies vám jistě strýček Google lehce poradí. Například ZDE.

 • Jak si mohu koupit Balíček Předplatného?

  Pokud jste si již otevřeli u nás svůj obchod a chcete nabízet své produkty, nebo služby, musíte mít aktivovaný některý z našich Balíčků předplatného.

   

  Balíčky předplatného si můžete prohlédnout ZDE. Vyberte si balíček, který vyhovuje nejvíce vašemu podnikání.

   

  Předplatné si můžete aktivovat pouze za předpokladu, že již máte zdarma otevřený u nás svůj obchod.

   

  Předplatné si můžete zakoupit dvěma způsoby. Buď přímo ze stránky Předplatné, nebo jděte do nastavení vašeho obchodu a v levém menu vyberte Předplatné a následně si objednejte předplatné dle vašeho výběru.

 • Co mám dělat když jsem poslal(a) peníze. Zboží nedorazilo a prodejce nekomunikuje?

  Pokud se vám stane, že jste odeslali platbu za zakoupené zboží, nebo službu a prodejce vám vámi zakoupený produkt nedoručí, ani nijak s vámi nekomunikuje.Nemusíte se obávat, že o své peníze přijdete. Veškeré finanční prostředky za zakoupené produkty jdou na náš bankovní účet do depozitu. Peníze prodejci uvolníme na jeho bankovní účet až poté, co bude objednávka řádně doručena a vámi převzata.

   

  Před zakoupením produktu doporučujeme, prohlédnout důvěryhodnost prodejce. Například se podívat v jeho Obchodě na recenze od jiných zákazníků. Podívat se jestli je prodejce od nás ověřen a kolika způsoby a jestli má prodejce ikonu Ověřený prodejce.

   

  Tím minimalizujete riziko nespolehlivého obchodníka.

   

  Pokud se vám tato situace stane doporučujeme následující kroky.

  1.  Nejprve prodejce kontaktujte zprávou na jeho profilu, v obchodě zprávou, emailem, nebo telefonicky.

   

  2. Vyčkejte několik dnů. Třeba se stala nějaká nepředvídatelná událost a prodejce nemá záměr vám způsobit nějakou újmu.

   

  3. Pokud prodejce ani po několika dnech nereaguje na vaší urgenci. Kontaktujte nás prostřednictvím Emailu, nebo vyplněním kontaktního formuláře a uveďte co nejvíce podrobností, jak k dané situaci došlo. Uveďte číslo objednávky, název obchodu a případně jméno provozovatele obchodu.

   

  4. Následně se budeme snažit prodejce kontaktovat s upozorněním na možné zablokování, nebo úplné zrušení obchodního účtu na Foxkot.

   

  5. Pokud ani tato urgence nepomůže, pošleme vám zpět vaše peníze v plné výši na váš bankovní účet. Objednávku s lítostí stornujeme a s prodejcem zahájíme vnitřní řízení za porušení našich smluvních podmínek. Což může vést k zablokování účtu.

   

  6. Vždy napište svou zkušenost na stránce prodejce, aby ostatní zákazníci měli přehled o spolehlivosti prodejce.

TECHNICKÉ DOTAZY PRO ZÁKAZNÍKY 1 otázka
 • Jak můžu kontaktovat Prodejce?

  Samozřejmě můžete a to hned několika způsoby.

  1. Přímo na profilu prodejce. Odesláním soukromé zprávy.
  2. Na profilu obchodu vyplněním kontaktního formuláře
  3. Na profilu obchodu formou zprávy odesláním dotazu na podporu. Pokud tuto možnost má prodejce povolenou ve svém nastavení. Tímto způsobem můžete s prodejcem komunikovat z profilu vašeho nákupního účtu, vybráním z levé nabídky Komunikace s Prodejcem.
TECHNICKÉ PRO PRODEJCE 5 o
 • Jak dlouho trvá schválení žádosti o výběr a převod peněz?

  Po odeslání žádosti o výběr svých finančních prostředků za vaše prodeje. Trvá obvykle do druhého pracovního dne od poslání žádosti. Následně vám zasíláme vaše finance na váš bankovní účet. Doba převodu záleží na bance. Pokud jste však majitelem stejného bankovního ústavu jako my, pak peníze jsou převedeny ihned po odeslání. Obvyklá doba je 1-2 pracovní dny od zaslání požadavku.

 • Proč se nezobrazuje moje telefonní číslo u produktu?

  Telefonní číslo se zobrazí za předpokladu, že jste ho vyplnili ve svém nastavení profilu.

  Pokud chcete aby se vaše telefonní číslo zobrazovalo u vašich nabízených produktů. Musíte ho nastavit ve vašem profilu.

  V menu nabídce přejděte na Můj ProfilUpravit ProfilOsobní nebo Obchodní – Najít pole Telefon – Vyplňte vaše telefonní číslo které chcete aby se zobrazovalo – Uložit Změny

 • Můžu začít prodávat bez živnostenského lisu?

  Foxkot je obchodní tržiště, zaměřené primárně na malé a střední prodejce se všemi povinnostmi podnikatele. Proto pokud chcete prodávat na Foxkot ve vámi vybraném oddělení obchodu. Musíte vlastnit živnostenské oprávnění.

  Vyjímku, kterou jsme vytvořili je oddělení Bazar, kde můžete nabízet omezené množství opotřebených výrobků, které máte doma a nemáte to jako výdělečnou činnost.

 • Můžu zakoupit jiný balíček předplatného?

  ANO Můžete. Pokud máte již nějaký balíček předplatného zakoupený, můžete zakoupený kdykoliv zrušit a zakoupit nový, pokud vám již aktivovaný nevyhovuje.

  Stačí přejít do administrace vašeho obchodu a z menu vybrat Předplatné. V horní části bude tlačítko Zrušit. Na toto tlačítko klikněte a vaše předplatné bude zrušeno.

  Následně můžete zakoupit jiný podle vaši potřeb.

  POZOR: Mějte na paměti. Když zrušíte již zakoupený balíček předplatného, nebude možné ho opětovně aktivovat. Zrušením aktuálního předplatného se dobrovolně vzdáváte jakékoliv kompenzace za období, které ještě zakoupenému předplatnému zbývá do jeho vypršení platnosti. 
 • Proče se můj výrobek nezobrazuje ve výsledcích filtru?

  Pokud jste přidali nějaký výrobek k okamžité publikaci online a nezobrazuje se v pravém filtrovacím panelu v obchodě. Tak s největší pravděpodobností musíte počkat než náš automatický cachovací systém  vyčistí mezipaměť filtru. Což některých případech může trvat až 1 hodinu.

   

  Pokud i po uplynutí této doby se váš výrobek nezobrazuje ve výsledcích filtrovacího systému. Zkontrolujte zda jste správně zadali všechny atributy u daného výrobku.

   

  Pokud ani po těchto krocích není váš produkt ve filtrech viditelný. Kontaktujte technickou podporu.

Žádné dotazy neodpovídají současnému filtru
Registrovat Nový Účet
Vyplňte prosím všechna níže uvedená pole, pro úspěšné přihlášení.
Obnovit Heslo
Porovnat položky
 • Celkem (0)
Porovnat