CASHBACK PRO DALŠÍ NÁKUPY

Po vašem nákupu vám vrátíme něco na další nákup. Peníze na první nákup hned po registraci.

Co je služba Cashback a jak to funguje!

Služba Cashback je vlastně vrácení finančních prostředků zpět do vaší Foxkot peněženky, po úspěšném nákupu nějakého produktu na Foxkot. Tyto finanční prostředky můžete použít při dalším nákupu na Foxkot.

Poku zakoupíte některý z nabízených produktů na Foxkot a na stránce produktu je uvedeno například 2% CASHBACK, tak po dokončení objednávky a převzetí produktu, vám budou vráceny 2% z ceny produktu. (Poznámka: nevstahuje se na cenu za dopravu)

Co je Foxkot Peněženka a jak to funguje!

Foxkot Peněženka je virtuální úschovna vašich finančních prostředku na Foxkot. Finanční prostředky které máte ve své peněžence můžete použít na nákupy v našem obchodě.

Pokud máte například kamaráda, nebo rodinného příslušníka, můžete ze své peněženky převést na tohoto uživatele, kterému bude vaše poslaná částka připsána do jeho peněženky.

Vaší peněženku si můžete doplnit a v budoucnu použít na nákup běžným způsobem nákupu produktu. Stačí jít do svého Nákupního účtu. Z nabídky vybrat Moje Peněženka a následně vybrat Doplnění Peněženky. Zadáte částku kterou chcete doplnit a kliknete na tlačítko Přidat. Budete přesměrováni na stránku pokladny kde vyberete způsob úhrady a odešlete objednávku. Jakmile bude vaše platba zrealizována, bude vaše částka připsána do vaší peněženky. Minimální limit pro dobití je 100 kč. a maximálně můžete dobít 10000 kč. na jedno dobití.

V tuto chvíli také poskytujeme všem nově registrovaným uživatelům bonus ve formě finančních prostředků na první nákup, který mu po registraci bude připsán do jeho peněženky.

Po zakoupení jakéhokoliv produktu nezapomeňte napsat hodnocení prodejci, ať jiní zákazníci mají přehled o spolehlivosti daného prodejce. A také hlavně napište recenzi na vámi zakoupený produkt. Následně vám připíšeme zase nějakou tu korunku do vaší peněženky, na další nákup.

(UPOZORNĚNÍ: Registrace jsou kontrolovány a z jedné IP Adresy a jednoho Emailu může být zaregistrován pouze jeden uživatelský účet, nebo obchodní účet. Více informací a postihy jsou uvedeny v našich Obchodních podmínkách)

Pokud si nebudete vědět s něčím rady. Prostudujte si všechny návody na stránce Nápověda.

Přejeme vám mnoho příjemných a úspěšných nákupů, od spolehlivých prodejců.

Jsme tam kdy vy

Registrovat Nový Účet
Vyplňte prosím všechna níže uvedená pole, pro úspěšné přihlášení.
Obnovit Heslo
Porovnat položky
  • Celkem (0)
Porovnat