STAŇTE SE S NÁMI TÍM SPRÁVNÝM OBCHODNÍKEM

Začněte s námi růst v oblasti online obchodování
Za zlomek ceny a času dostanete kvalitní služby

 Pokud podnikáte na internetu, nebo se k tomuto kroku chystáte. Tak jistě víte co vše takový prodej obnáší. Pokud si pořizujete vlastní internetový obchod, tak vás to stojí nemalé finanční prostředky a čas. Můžete si pořídit nějakou open source licenci, zakoupit doménu a hosting a trávit mnoho času s nastavováním a úpravami. Další variantou, kterou můžete učinit, je pronájem již přednastaveného obchodu. To vám ušetří čas s úpravami vašeho obchodu. Nic méně obě varianty mají jeden velký nedostatek. A tím jsou zákazníci, kteří o vás nevědí. Budete muset začít s marketingovými kampaněmi a dlouhé hodiny trávit na internetu, aby se vám alespoň trochu podařilo oslovit, nějaké potencionální klienty. V naší rodině Foxkot, je to jednoduché. Vy prodáváte a my se staráme o propagaci. My vám přivedeme nové zákazníky, až do vašeho zřízeného obchodu na Foxkot.

Co vám vlastně nabízíme a co tím můžete získat!

Pokud jste začínající prodejce, který chce začít svou internetovou obchodní kariéru, nebo provozujete nějaký malý eshop, je pro vás tato varianta více než výzvou k zamyšlení. Protože, jak praví staré známé pořekadlo, ve dvou se to lépe táhne. My, jako online obchodník, vám házíme záchranný kruh v podobě cenově přijatelných balíčků předplatného, pro zřízení vašeho podnikání na Foxkot. Je jen na vás z jaké dostupné varianty si vyberete. Každopádně je to nesrovnatelně levnější, než kdyby jste si pořizovali nějakou vlastní platformu.

Víte, že podle statistik do 1 roku končí s provozováním eshopu až 90% prodejců, nebo mají vážné finanční potíže a tudíž se nacházejí v neustálém stresu. To se nemusí stát, ale s námi to můžete minimalizovat.

Co můžete získat zapojením se do naší rodiny Foxkot:

  • Vracející se zákazníky do našeho obchodu
  • Nízké finanční náklady na provoz
  • Finanční zisk
  • Marketingovou propagaci vašeho obchodu a vašich produktů
  • Snadný vstup výrobků do katalogu
  • Budování vlastní značky
  • Online podporu

Rozhodli jste se stát naší součástí a spojit své úsilí s námi.

 Předpokládáme, že již máte představu jaké výrobky chcete svým zákazníkům nabízet. Podle toho se bude odvíjet výběr všeho balíčku předplatného, který bude nejlépe vyhovovat vašemu podnikatelskému záměru. Pečlivě zvažte který balíček budete používat a na jaké časové období.

Jdeme na to jak zakoupit a jak aktivovat balíček předplatného.

 Pro neregistrované
 Nemáte u nás ještě žádný registrovaný účet a chcete se stát online obchodníkem na Foxkot. Tak tedy je zapotřebí si u nás zřídit obchodní účet. To můžete učinit, tak že vyplníte registrační formulář na stránce Registrace obchodníka, kde naleznete podrobné informace, jak obchodní účet založit. Tento proces trvá pár minut. Rozhodně vás nechceme okrádat o váš čas.
Pro registrované
Již jste měli tu čest se s námi seznámit a účet na Foxkot již vlastníte? Pak máte tzv. zákaznický účet a ten je zapotřebí změnit na obchodní. Přeci si nebudete zakládat dva účty. To by znamenalo dvě uživatelský jména, dvě hesla a dvě emailové adresy. Fuj, to ani já bych nechtěl, už takhle si toho musíme pamatovat až dost.  Není však proč zoufat. Můžete klidně uskutečnit přechod ze zákaznického účtu na účet obchodní a k tomuto kroku slouží stránka Přechod na Prodejce. Tato stránka vás provede celým procesem přechodu ze zákaznického účtu na účet obchodní.

Níž vám nabízíme všechny námi poskytované balíčky předplatného. Stačí si pořídit obchodní účet, vybrat si svůj oblíbený balíček předplatného a začít nabízet své výrobky online.

Jako bonus nabízíme všem uživatelům, kteří mají u nás vytvořen obchodní účet. Možnost prodávat v našem Bazaru.

Pokud si nebudete vědět s něčím rady. Prostudujte si všechny návody ohledně nastavení vašeho obchodu na stránce Nápověda.

Přejeme vám mnoho spokojených zákazníků, kteří se k vám budou rádi vracet.

FOXKOT
Registrace Nového Účtu
Vyplňte prosím všechna níže uvedená pole, pro úspěšné přihlášení.
Obnovit Heslo
Produkty ke srovnání
  • Celkem (0)
Porovnat
0