5 DOST DOBRÝCH DŮVODŮ, PROČ MÍT NA ZÁPĚSTÍ BEWOODEN NÁRAMEK

Náramky se nosily už v době pravěké. Zatímco v té době byly vyrobeny ze zvířecích kostí, dnes si naštěstí můžeme zvolit méně morbidnější variantu – BeWooden náramky ze dřeva. A k této příležitosti pro vás máme 5 dost dobrých důvodů, proč mít na zápěstí zrovna BeWooden náramek.

1. BeWooden náramek je ze dřeva

BeWooden náramek je vyrobený ze dřeva – a i kdybychom teď už nenapsali ani řádek, dávala by tato věta smysl. Vždyť dřevo je samo o sobě půvabným materiálem,když se k němu přidá i nápad, pak to nemá chybu. Tím, že jsou BeWooden náramky ze dřeva jsou logicky i hypoalergenní – obracet se na ně tedy budou všichni ti, kteří trpí svědivými červenými puchýřky, kdykoliv si na sebe vezmou šperk s alergenním kovem.

2. BeWooden náramek je k dostání pro muže i ženy

Nejen muži, ale i ženy mohou nosit BeWooden náramek. Nejen ženy, ale i muži si jím mohou ozdobit zápěstí. Protože společnost BeWooden nechtěla diskriminovat ani jednu skupinu (muže nebo ženy), vymyslela, navrhla a dala život BeWooden náramkům pro obě pohlaví. Některé BeWooden náramky jsou si natolik podobné, že je může muž se ženou k outfitu zkombinovat.

3. BeWooden náramkům nechybí kouzlo

Není šperk jako šperk a tohle platí o BeWooden kolekci dvojnásob. BeWooden náramky by tady nebyly bez jednoho geniálního nápadu – poklonit se přírodě a dobrému řemeslu a začít dělat něco výjimečného. Asi tímto vznikla společnost BeWooden, která své zákazníky těší nejen BeWooden náramky, ale také psaníčky, peněženkami, motýlky, zrcátky…

4. BeWooden náramky jsou spjaty s přírodou

Pokud ctíte přírodu, vyjádřit to můžete třeba nošením dřevěných BeWooden náramků, s nimiž u sebe budete mít vždy kousek výjimečného voňavého dřeva.

5. BeWooden náramek vám přiroste k srdci

Respektive přiroste vám k zápěstí, protože si ho oblíbíte natolik, že jej nebudete chtít už nikdy více sundat.

Rádi uslyšíme co si myslíte

   Zanechat odpověď

   Registrovat Nový Účet
   Vyplňte prosím všechna níže uvedená pole, pro úspěšné přihlášení.
   Obnovit Heslo
   Porovnat položky
   • Celkem (0)
   Porovnat