5 DOST DOBRÝCH DŮVODŮ, PROČ MÍT NA ZÁPĚSTÍ BEWOODEN NÁRAMEK

5 DOST DOBRÝCH DŮVODŮ, PROČ MÍT NA ZÁPĚSTÍ BEWOODEN NÁRAMEK

Náramky se nosily už v době pravěké. Zatímco v té době byly vyrobeny ze zvířecích kostí, dnes si naštěstí můžeme zvolit méně morbidnější variantu – BeWooden náramky ze dřeva. A k této příležitosti pro vás máme 5 dost dobrých důvodů, proč mít na zápěstí zrovna BeWooden náramek.

1. BeWooden náramek je ze dřeva

BeWooden náramek je vyrobený ze dřeva – a i kdybychom teď už nenapsali ani řádek, dávala by tato věta smysl. Vždyť dřevo je samo o sobě půvabným materiálem,když se k němu přidá i nápad, pak to nemá chybu. Tím, že jsou BeWooden náramky ze dřeva jsou logicky i hypoalergenní – obracet se na ně tedy budou všichni ti, kteří trpí svědivými červenými puchýřky, kdykoliv si na sebe vezmou šperk s alergenním kovem.

2. BeWooden náramek je k dostání pro muže i ženy

Nejen muži, ale i ženy mohou nosit BeWooden náramek. Nejen ženy, ale i muži si jím mohou ozdobit zápěstí. Protože společnost BeWooden nechtěla diskriminovat ani jednu skupinu (muže nebo ženy), vymyslela, navrhla a dala život BeWooden náramkům pro obě pohlaví. Některé BeWooden náramky jsou si natolik podobné, že je může muž se ženou k outfitu zkombinovat.

3. BeWooden náramkům nechybí kouzlo

Není šperk jako šperk a tohle platí o BeWooden kolekci dvojnásob. BeWooden náramky by tady nebyly bez jednoho geniálního nápadu – poklonit se přírodě a dobrému řemeslu a začít dělat něco výjimečného. Asi tímto vznikla společnost BeWooden, která své zákazníky těší nejen BeWooden náramky, ale také psaníčky, peněženkami, motýlky, zrcátky…

4. BeWooden náramky jsou spjaty s přírodou

Pokud ctíte přírodu, vyjádřit to můžete třeba nošením dřevěných BeWooden náramků, s nimiž u sebe budete mít vždy kousek výjimečného voňavého dřeva.

5. BeWooden náramek vám přiroste k srdci

Respektive přiroste vám k zápěstí, protože si ho oblíbíte natolik, že jej nebudete chtít už nikdy více sundat.

Rádi uslyšíme co si myslíte

   Zanechat odpověď

   X
   Registrovat Nový Účet
   Vyplňte prosím všechna níže uvedená pole, pro úspěšné přihlášení.
   Obnovit Heslo
   Porovnat položky
   • Celkem (0)
   Porovnat